مرکز مطالعات روانشناسی تربیتینوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی

تدوین مشاوره و نگارش پروپوزال روانشناسی تربیتی با بالاترین استانداردهای دانشگاهی کشور در پژوهشگاه روانشناسی تربیتی

نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی

نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی

همانطور که می دانید بدون تحقیق و مشاوره، نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی امکان پذیر نیست چراکه این احتمال را باید در نظر داشت که دانشجو دچار چالش و مشکل  در طول انجام پروپزال  خود شود‌ و چالش در مقطع دکتری بسیار رایج است . برای نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی، سطح علمی دانشجو و هم چنین آشنایی با مهارت های پروپوزال نویسی بسیار حائز اهمیت است. دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به نگارش پروپوزال خود نیستند می تواند از پژوهشگاه روانشناسی تربیتی کمک بگیرند.

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

مراحل نوشتن پروپوزال دکتری در پژوهشگاه روانشناسی تربیتی

دانشجویانی که برای نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی، به پژوهشکده روانشناسی تربیتی مراجعه می کنند باید در نظر داشته باشند که کارشناسان این پژوهشکده روش علمی و اصولی را الگو‌ی پژوهش خود قرار داده و از آن تبعیت می کنند.
مراحل پروپوزال نویسی در پژوهشکده روانشناسی تربیتی به شرح زیر است:
انتخاب موضوع ، بیان مسئله که در مطالب قبل تر به آن اشاره شد، پیشینه‌ی تحقیق‌ ، مشخص کردن هدف های تحقیق، فرضیات ، روش ها، فهرست منابع
پژوهشکده روانشناسی تربیتی با همکاری محققین خبره در این حیطه توانسته به دانشجویان در امر پروپزال نویسی خدمات ارزنده ای ارائه کند. از آنجا که پروپوزال با طرح یک مشکل اساسی و یا یک مسئله مهم آغاز می شود که زیر بنای تحقیق و پژوهش است، کارشناسان این پژوهشگاه بیان مسئله را به گونه ای مطرح می کنند که اینگونه به نظر مخاطبین بیاید که می توان آن را حل کرد و به نتیجه مطلوبی رسید. دانشجو در ابتدای پایان نامه ترجیحا باید موضوعی مطابق با اولویتهای پژوهشی دانشگاه خود انتخاب کند، با این اوصاف پژوهشکده روانشناسی تربیتی با استفاده از تجارب سالهای اخیر و با توجه به موقعیتهای کنونی جامعه موضوعاتی را به دانشجو پیشنهاد می دهد تا او بهتر بتواند حق انتخاب داشته باشد. سپس با چیدمان درست مقدمه ، منابع پروپوزال را به درستی مشخص می نماید، بعد ازآن  به جست و جوی حداقل پنج پیشینه‌ ی تحقیق می پردازد.
در پروپزال دکتری مسئله ی تحقیق با موضوع تحقیق رابطه ی تنگاتنگی دارد و باید در وهله ی نخست، به شناخت دقیق و کاملی از متغیر های موجود رسید.

 هزینه نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی:

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی به عوامل متعددی بستگی دارد و از یک تعرفه ثابت و یکسانی برخوردار نیست در مجموع هزینه انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی یا پروپوزال دکتری این رشته به نوع پروژه و موضوع و … بستگی دارد بنابراین می توانید همین حالا در مورد پروژه تان از پژوهشگاه روانشناسی تربیتی استعلام بگیرید.
به این نکته هم توجه داشته باشید که قیمت مناسب یک کار، دلیلی بر بی کیفیتی آن نیست و این دو مسئله هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. چه بسا موسسه های خدمات دانشجویی روانشناسی تربیتی، علاوه بر دریافت هزینه‌ ی منصفانه، پروپوزالی با کیفیت به دانشجویان و متقاضیان خود ارائه می دهند.

نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی : زمان بندی دقیق

زمان بندی پروژه های پژوهشی دارای اهمیت ویژه ای است که پروپوزال دکتری نیز از این قائده مستثنی نیست. زمان بندی باید به گونه ای تنظیم شده باشد که از صفر تا صد مراحل نگارش پروپوزال را مد نظر داشته باشید.
به طور خلاصه، انجام پروپوزال صرفا معطوف به نگارش آن نیست و مدت زمانی که استاد به مطالعه‌ی تحقیق شما می پردازد تا طی کردن مراحل اداری آن نیز باید در جدول زمانی به ثبت برسد.

 نوشتن فوری و تصویب تضمینی پروپوزال

بعد از به اتمام رسیدن مراحل نوشتن پروپوزال، دانشجو باید پژوهش خود را زیر نظر اساتید دانشکده ی خود به تصویب برساند.
امروزه دانشجویانی که با کمبود زمان مواجه هستند برای انجام پروپزال فوری می توانند به پژوهشکده روانشناسی تربیتی مراجعه کنند که در طی چند روز بتوانند پروپزال خود را تحویل گرفته و به تصویب برسانند پروپزالهایی که دراین مرکز بصورت فوری انجام می شوند دارای کیفیتی عالی و تضمین شده از طرف موسسه هستند

سفارش نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی

نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی، برای دانشجویان این رشته،  یک امر مهم و حیاتی تلقی می شود. بنابراین به دانشجویان این مقطع، توصیه می شود حتی اگر قصد دارند رساله را شخصا خودشان بنویسند؛ باز هم برای نوشتن پروپژال دکتری از مشورت کارشناسان خبره بهره مند شوند.
نحوه سفارش کار در پژوهشکده روانشناسی تربیتی بسیار ساده است و دانشجویان عزیز می توانند بصورت تلفنی، حضوری یا از طریق پیامرسانهای رایج نسبت به ثبت سفارش خودشان اقدام کنند.

 بهترین موسسه برای نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی

پژوهشکده روانشناسی تربیتی، تا به امروز بر اساس آمار رضایتمندی کاربران خود، کم ترین مقدار خطا در انجام پژوهش ها را داشته است وهمچنین قیمت مناسب آن سبب شده  در رده بهترین موسسه پایان نامه نویسی در سطح کشور به شمار آید.
هم چنین این پژوهشگاه، با توجه به این که از عهده ی تمامی خدمات پژوهشی و دانشگاهی در رشته روانشناسی تربیتی برمی آید، بسیار برای دانشجو ارزش مند است، و نیز استفاده از اساتید و پژوهشگرانی برتر و با تجربه و پشتیبانی بیست و چهار ساعته، از  مزایای این پژوهشگاه به شمار می رود جهت اطلاع از شاخصهای «بهترین موسسه تدوین پایان نامه روانشناسی تربیتی» می توانید صفحه مزبور را مطالعه کنید.

 سوابق پژوهشکده روانشناسی تربیتی در نوشتن پروپوزال دکتری

افتخار می کنیم که بیش از ده سال است که با ارائه خدمات تخصصی در کنار دانشجویان روانشناسی تربیتی بوده ایم این پژوهشگاه، به شناسایی پژوهشگرانی خلاق و با انگیزه جهت نوشتن پروپوزال دکتری روانشناسی تربیتی پرداخته است و تیمی متشکل از کارشناسان و محققان زبده جهت مشاوره دادن به دانشجویان تشکیل داده است.  پژوهشکده روانشناسی تربیتی از این جهت دارای سوابق درخشانی است که با ارائه خدمات با کیفیت و علمی توانسته است نظر اکثر دانشجویان رشته‌ی روانشناسی تربیتی را به خود جلب کند.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره پژوهشکده روانشناسی تربیتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، این امکان برای دانشجویان سراسرکشور فراهم شده است تا در بستری امن، نظرها، پیشنهاد ها و حتی انتقاد های خود را در معرض دید عموم قرار دهند و مکررا دیده شده است که گاهی حتی انتقاد ها نیز جهت ارتقای سطح کیفی پژوهشکده  روانشناسی تربیتی کارآمد بوده است.
باعث افتخار است که این پژوهشکده توانسته رضایت متقاضیان دانشجو را به دست آورد و به سمت خود جلب کند‌ در ادامه نظرات برخی از کاربران را ملاحظه خواهید کرد

بسیار بسیار ممنونم از خدمات ارزنده ای که در انجام پایان نامه من ارائه کردید با شناختی که از اساتیدم داشتم؛ عبور از چالش پایان نامه خیلی برام دشوار بود ولی با کمک شما این اتفاق محقق شد. از تمامی عزیزان نهایت تشکر و سپاس را دارم

اردلان حسنی, دانشگاه شهید بهشتی

من با کمک مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی در سال 1398 از پایان نامه ام دفاع کردم و خیلی خوشحالم که همچنان پر قدرت به کارتون ادامه می دهید براتون آرزوی موفقیت دارم

فاطمه کرباسی, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پشتیبانی موسسه خیلی خوب و عالی هست هر وقت سوالی داشتم دوستان عزیز صبورانه پاسخم را دادند امیدوارم الگوی خوبی برای موسسات پژوهشی دیگر باشید

سروناز نادری, دانشگاه کرمان

من فقط برای اصلاحات پایان نامه ام از خدمات این مجموعه بهره مند شدم و کارشون خیلی حرفه ای و بی نقص بود

مرضیه ملتی, دانشگاه یاسوج

برای یک موسسه با این همه اعتبار؛ بهتر هست که در شاخه های دیگر هم فعالیت داشته باشه اینکه فقط در رشته روانشناسی کار می کنید به نظر من خوب نیست و دانشجویان دیگری که به خدمات با کیفیت نیاز دارند واقعا موسسه مناسبی رو پیدا نمی کنند

سینا خلیلی, دانشگاه آزاد تهران شمال

کیفیت خدمات و پشتیبانی از دانشجوها خیلی عالی هست ولی بهتره برای دانشجویانی که ممتاز هستند یک تخفیفی لحاظ کنید

سید مجتبی جهان سیر, دانشگاه تهران

من تعریف شما رو از دوستانم شنیده بودم می خواستم بدونم در زمینه چاپ مقاله هم فعالیت دارید یا خیر

مرسده هاشمی, دانشگاه بندر جاسک

من دو سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد از خدمات موسسه استفاده کردم که راضی بودم الان هم برای مقطع دکتری ترم آینده میخوام مزاحمتون بشم امیدوارم که باکس خالی داشته باشین

فاطمه جانباز, دانشگاه آزاد تهران

خواستم تشکر کنم از زحماتی که خانم دکتر زارع در مورد پایان نامه من انجام دادن واقعا خیلی ازکارهایی که انجام دادن جزو وظایفشون نبوده و دلسوزانه کار من رو پیش بردن

بهناز مسعودی اقدم, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین ممنون از شما

رضا علیا, دانشگاه مازندران

کیفیت خدماتتون عالیه و قیمتها هم مناسب بود اما ای کاش جمعه ها هم موسسه باز بود تا کارهای فوری رو انجام بدین

شهرزاد زمانی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

محققین و اساتید موسسه واقعا دلسوزانه کار میکنند و مثل موسسات دیگه فقط چشمشون به جیب دانشجو نیست این خیلی ارزشمنده

آناهیتا زمانی, دانشگاه غیر انتفاعی نور

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم ولی خودم از خدمات موسسه استفاده نکردم و ترم بعد می خواستم مزاحم بشم خواستم بدونم در تبریز هم نمایندگی دارید؟

سید علی قره قزلی, دانشگاه تبری

یک ماه پیش خواستم پروژه ام رو در موسسه ثبت سفارش کنم اما گفتین که فعلا ظرفیت خالی ندارین من یک انتقاد داشتم و یک تشکر. انتقاد از اینکه چرا باید ظرفیتتون محدود باشه ؟ و تشکر از اینکه کیفیت خدماتتون عالیه و آدم خیالش راحته که کارش با کیفیت و به موقع آماده میشه

شبنم گوران, دانشگاه اصفهان

خواستم ازتون تشکر کنم با اینکه استاد راهنمام خیلی سخت گیر بود نمی دونم چطور شد که اینقدر راحت تونستم دفاع کنم امیدوارم بتونم روزی عضو کوچکی از محققین موسسه باشم.

فاطمه نوری, دانشگاه علامه

معرفی موسسات پژوهشی معتبر

بسیاری از دانشجویانی که در رشته هایی غیر از روانشناسی تربیتی تحصیل می  کنند از این پژوهشکده جهت انجام پروژه هایشان راهنمایی می طلبند ما به این دوستان موسسه برهان شریف را معرفی میکنیم و دانشجویان عزیز می توانند با خیال راحت وظیفه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به این موسسه محول کنند. همچنین دانشجویانی که در رشته مدیریت مالی تحصیل می کنند می توانند برای سفارش پروژه های دانشگاهی خود با موسسه مطالعات مدیریت مالی تماس بگیرند.