مرکز مطالعات روانشناسی تربیتیمراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی

موفقیت در پایان نامه نویسی منوط به آگاهی کامل از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی است

مراحل صفر تا صد نوشتن پایان نامه روانشناسی تربیتی

صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی

اطلاع از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی از امور واجب و ضروری برای دانشجویان عزیز این رشته است تا بتوانند پایان نامه خود را با زمان بندی دقیق و مطابق با شیوه نامه نگارش دانشگاه آغاز و به سرانجام برسانند در این صفحه سعی شده است این مراحل را با جزئیات توضیح دهیم  همچنین چنانچه مایل به سفارش انجام پایان نامه تان به این مرکز باشید می توانید با کارشناسان پژوهشگاه روانشناسی تربیتی تماس بگیرید.

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

انتخاب موضوع بعنوان اولین قدم انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

اولین گام از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی،  انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی تربیتی می باشد که با توجه به علائق دانشجو انتخاب می شود . دانشجو برای مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی نیاز به مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی دارد تا به بهترین نحو ممکن موضوعی را انتخاب کند که بکر و تازه باشد و در برهه ای که او پایان نامه می نویسد از موضوعات به روز جامعه به شمار آید، در طی این مدت دانشجو باید کلیه منابع معتبری که میتواند وی را جهت رسیدن به هدفش یاری نمایند ، تهیه کند. او  بعداز انتخاب موضوع می تواند از طریق سایت ایرانداک مطلع شود که موضوع تکراری نباشد، سپس آماده ادامه پژوهش خود شود.

 نگارش پروپوزال و تصویب آن

یکی دیگر از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی انجام پروپوزال است که  اغلب به شکل یک طرح رسمی و کتبی و نیز یک طرح کلی از پایان نامه دانشجو می باشد. نکته قابل توجه در پروپوزال این است که پژوهشگر، قبل از تهیه  پروژه تحقیقاتی می بایست با رعایت قوانین نگارش آشنا باشد.
در کل اینگونه پروپزال را می توان تعریف کرد: پروپزال یا طرح پژوهشی در راستای بررسی یک مشکل و ارائه راهکار برای رفع آن. جهت شناخت بیشتر دانشجویان با نحوه نگارش پروپوزال، به معرفی انواع بخش های آن می پردازیم:
صفحه عنوان: این صفحه اولین صفحه پایان نامه است که به معرفی عنوان پایان نامه به زبان فارسی و انگلیسی، نام محقق، نام دانشگاه، نام دانشکده، نام رشته و گرایش تحصیلی، نام استاد راهنما و استاد مشاور و همچنین نام دانشجو و تاریخ ارائه پروپوزال اختصاص دارد.
نحوه نوشتن پروپوزال:
پس از ارائه فهرست مطالب، متن اصلی پروپوزال نگارش می شود که فرمت کلی متن پروپوزال برای نگارش به ترتیب چکیده، بیان مسئله، اهمیت ضرورت و تحقیق، مبانی نظری تحقیق، سوالات تحقیق، فرضیات و روش تحقیق است که به صورت شرح کوتاهی از پژوهش نوشته خواهد شد.
بررسی منابع:
این بخش از پروپوزال مربوط به نگارش مطالعات انجام شده در پایان نامه های قبلی با همین موضوع می باشد. در واقع پژوهشگر با بررسی این تحقیقات، روند مطالعات انجام گرفته در حوزه تخصصی خود را مورد ارزیابی قرار می دهد. لازم به ذکر است که در این بخش برای هر یک از مطالعات گذشته، اطلاعاتی از قبیل عنوان تحقیق، نام محقق یا محققان، سال انتشار تحقیق، الزامی می باشد.

راهنمای نگارش پروپوزال

پروپوزال یا طرح تحقیق، به عنوان یکی از مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی است و این  نقشه و ساختار پژوهش برای دستیابی به پاسخ فرضیات پایان نامه است.

همچنین می توان گفت: پروپوزال چکیده ای است از آنچه که پژوهشگر از تدوین عنوان، بیان مسئله و ضرورت تحقیق نوشتن فرضیه ها و کاربرد های عملیاتی آنها تا تحلیل نهایی داده ها باید انجام دهد.

دانشجویان رشته روانشناسی تربیتی بعد از نگارش پروپوزال با فرمت استاندارد، باید پروپزال را در  سامانه همانندجوی ایرانداک بررسی کنند، تا مطلع شوند که مطالب کپی از پایان نامه های پیشین نباشد.

 

صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی: نگارش فصلهای پایان نامه

در نهایت پژوهش آماده شده یک پایان نامه ارشد روانشناسی تربیتی بوده که می تواند علاوه بر افزایش بار علمی خود دانشجو ، منبع معتبری برای بسط و گسترش علم روانشناسی گردد.
چکیده
فهرست­ ها(در ساختار کلی پایان نامه)
فصول پایان نامه (در ساختار کلی پایان نامه)
پایان نامه های کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی طبق استاندارد اکثر دانشگاه ها شامل ۵ فصل می باشند، این فصول به ترتیب موارد زیر را در بر می گیرد.
فصل اول : مقدمه و طرح مسئله یا کلیات تحقیق
فصل دوم : مروری بر منابع یا روش تحقیق
فصل سوم : مدلها وایده های تحقیق
فصل چهارم : نتایج تحقیق
فصل پنجم : نتیجه گیری جمع بندی و پیشنهادات

 استعلام همانندجویی پایان نامه

همانندجویی در نوشتار پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و دیگر مدارک علمی، گامی است در جهت  کمک به پاسداشت حقوق نویسندگان و محققان و گسترش علم و زمینه‌سازی برای دسترسی آزاد همگان به اطلاعات. «همانندجو» با جست ‌و جوی خودکار در متن کامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و دیگر مدارک علمی در ایرانداک و همچنین در وب، نوشته‌های شبیه به نوشته های پایان نامه های گذشته را  بررسی کرده  و میزان همانندی و منبع اطلاعات همانند را نشان خواهد داد. دانشجویان روانشناسی تربیتی با استفاده از این سامانه می توانند اطمینان خاطر داشته باشند که مطالب و موضوعات مورد تحقیق آنها بدون شباهت به عناوین پایان نامه های دانشجویان سالهای پیشین می باشد.

صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی: تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع

نحوه ارائه پاورپوینت پایان نامه برای جلسه دفاعیه پایان نامه ارشد در زیر مرحله به مرحله تشریح می شود:
مرحله پیش از طراحی پاورپوینت پایان نامه:
در این مرحله دانشجو باید فصل 1 تا 5 پایان نامه را خلاصه نماید. بیشترین تاکید باید روی فصول 3 و 4 که همان روش تحقیق و نتایج است باشد. اگر قبلا از پروپوزال خود دفاع کرده اید و پاورپوینت دفاع از پروپوزال را آماده کرده اید می توانید از آن نیز استفاده کنید و آنرا تکمیل نمایید.
مرحله انتخاب بکراند و فرمت پاورپوینت پایان نامه:
طرح بکراند و فرمت انتخاب شده برای پاورپوینت بسیار اهمیت دارد، زیرا می تواند نظر اساتید را جذب کند. برای طراحی اسلایدهای پاورپوینت پایان نامه از پس زمینه‌ خیلی ساده مثلا رنگ سفید و یا رنگ های روشن استفاده نمایید و استفاده از پس زمینه‌های رنگارنگ به هیچ وجه توصیه نمی شود.
دانشجویان محترم توجه داشته باشند که برای ارائه پاورپوینت پایان نامه، اسلایدهای آماده شده نباید مطالب زیاد نوشته شود بلکه باید تعداد خطور هر اسلاید بین 3 الی 9 خط و هر خط حداکثر 7 کلمه باشد تا برای مخاطبین و داورهای پایان نامه قابل خواندن باشد.
برای تهیه اسلایدهای پاورپوینت دفاع از پایان نامه، اسلایدها را شماره گذاری نمایید زیرا اگر برای داور سوالی پیش آمد، در بخش پرسش و پاسخ داوران، داور قادر به ارجاع به آن اسلاید باشد.

صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی:  استخراج مقاله از پایان نامه

دانشجویان روانشناسی تربیتی بعد از گذراندن مراحل صفر تا صد پایان نامه روانشناسی تربیتی گاها به مرحله استخراج مقاله از پایان نامه می رسند که این امر باعث می شود رزومه‌ آنها قوی شود. دانشجویان باید آگاه باشند که برای اینکه مقالات آنها در منابع معتبربه چاپ برسد باید به دنبال ژورنال ها و منابع مناسب باشند. ژورنالی انتخاب کنید که اهداف و چشم‌اندازی هم‌سو با موضوع تحقیقاتی‌ آنها داشته باشد.
آشنایی با مجلات مناسب قبل از دست به کار شدن برای نگارش مقاله از روی پایان‌نامه دید خوبی برای پیش‌برد نگارش  پایان نامه  در مسیری مناسب به دانشجو می دهد.

سوابق پژوهشکده روانشناسی تربیتی در انجام پایان نامه

طی سالیان اخیر پژوهشکده روانشناسی تربیتی سعی کرده است جهت خدمات پایان نامه ارشد همراه دانشجویان باشد تا اگر دانشجویان رشته روانشناسی تربیتی  زمان کافی در اختیار ندارند و  یا به هر دلیلی احساس می‌کنند که در نگارش پایان نامه  از تبحر کافی برخوردار نیستند، با استفاده از کارشناسان متبحر تمامی مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی را تا مرحله دفاع پیش ببرند. این پژوهشگاه با بهره گیری از تیم‌های متبحر پژوهشی و با تجربه، نگارش مقالات متعدد را انجام می دهند و با دریافت کمترین هزینه مقالات را استخراج کرده و همچنین در این سالها این پژوهشکده توانسته به طور حرفه‌ای‌تر مقالات را برای چاپ در مجلات و ژورنالهای معتبر کشور و حتی در سطح بین المللی آماده و تنظیم نماید.

نظرات کاربران درباره پژوهشکده روانشناسی تربیتی

برآیند  نظرسنجی ای که از کاربران پیشین و دانشجویانی که مراحل صفر تا صد پایان نامه روانشناسی تربیتی را به پژوهشگاه نوآوری به عمل آمده است آنها اکثرا از کارآمدی محققان و خدمات این پژوهشگاه و حتی از پاسخگویی کارشناسان فرهیخته ی این پژوهشگاه رضایت خاطر داشته اند. نکته آخر این که پژوهشگاه  نوآوری با آغوشی باز پذیرای نظرات و پیشنهادات دانشجویان عزیزی که این پژوهشگاه را برای انجام پایان نامه خود انتخاب نموده اند می باشد. در ادامه نظرات برخی از دانشجویانی که از خدمات این موسسه بهره مند شده اند را مرور خواهید کرد.

بسیار بسیار ممنونم از خدمات ارزنده ای که در انجام پایان نامه من ارائه کردید با شناختی که از اساتیدم داشتم؛ عبور از چالش پایان نامه خیلی برام دشوار بود ولی با کمک شما این اتفاق محقق شد. از تمامی عزیزان نهایت تشکر و سپاس را دارم

اردلان حسنی, دانشگاه شهید بهشتی

من با کمک مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی در سال 1398 از پایان نامه ام دفاع کردم و خیلی خوشحالم که همچنان پر قدرت به کارتون ادامه می دهید براتون آرزوی موفقیت دارم

فاطمه کرباسی, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پشتیبانی موسسه خیلی خوب و عالی هست هر وقت سوالی داشتم دوستان عزیز صبورانه پاسخم را دادند امیدوارم الگوی خوبی برای موسسات پژوهشی دیگر باشید

سروناز نادری, دانشگاه کرمان

من فقط برای اصلاحات پایان نامه ام از خدمات این مجموعه بهره مند شدم و کارشون خیلی حرفه ای و بی نقص بود

مرضیه ملتی, دانشگاه یاسوج

برای یک موسسه با این همه اعتبار؛ بهتر هست که در شاخه های دیگر هم فعالیت داشته باشه اینکه فقط در رشته روانشناسی کار می کنید به نظر من خوب نیست و دانشجویان دیگری که به خدمات با کیفیت نیاز دارند واقعا موسسه مناسبی رو پیدا نمی کنند

سینا خلیلی, دانشگاه آزاد تهران شمال

کیفیت خدمات و پشتیبانی از دانشجوها خیلی عالی هست ولی بهتره برای دانشجویانی که ممتاز هستند یک تخفیفی لحاظ کنید

سید مجتبی جهان سیر, دانشگاه تهران

من تعریف شما رو از دوستانم شنیده بودم می خواستم بدونم در زمینه چاپ مقاله هم فعالیت دارید یا خیر

مرسده هاشمی, دانشگاه بندر جاسک

من دو سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد از خدمات موسسه استفاده کردم که راضی بودم الان هم برای مقطع دکتری ترم آینده میخوام مزاحمتون بشم امیدوارم که باکس خالی داشته باشین

فاطمه جانباز, دانشگاه آزاد تهران

خواستم تشکر کنم از زحماتی که خانم دکتر زارع در مورد پایان نامه من انجام دادن واقعا خیلی ازکارهایی که انجام دادن جزو وظایفشون نبوده و دلسوزانه کار من رو پیش بردن

بهناز مسعودی اقدم, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین ممنون از شما

رضا علیا, دانشگاه مازندران

کیفیت خدماتتون عالیه و قیمتها هم مناسب بود اما ای کاش جمعه ها هم موسسه باز بود تا کارهای فوری رو انجام بدین

شهرزاد زمانی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

محققین و اساتید موسسه واقعا دلسوزانه کار میکنند و مثل موسسات دیگه فقط چشمشون به جیب دانشجو نیست این خیلی ارزشمنده

آناهیتا زمانی, دانشگاه غیر انتفاعی نور

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم ولی خودم از خدمات موسسه استفاده نکردم و ترم بعد می خواستم مزاحم بشم خواستم بدونم در تبریز هم نمایندگی دارید؟

سید علی قره قزلی, دانشگاه تبری

یک ماه پیش خواستم پروژه ام رو در موسسه ثبت سفارش کنم اما گفتین که فعلا ظرفیت خالی ندارین من یک انتقاد داشتم و یک تشکر. انتقاد از اینکه چرا باید ظرفیتتون محدود باشه ؟ و تشکر از اینکه کیفیت خدماتتون عالیه و آدم خیالش راحته که کارش با کیفیت و به موقع آماده میشه

شبنم گوران, دانشگاه اصفهان

خواستم ازتون تشکر کنم با اینکه استاد راهنمام خیلی سخت گیر بود نمی دونم چطور شد که اینقدر راحت تونستم دفاع کنم امیدوارم بتونم روزی عضو کوچکی از محققین موسسه باشم.

فاطمه نوری, دانشگاه علامه

معرفی موسسات معتبر پژوهشی

همانطور که می دانید تخصص ما صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی است و در سایر رشته های دانشگاهی شاید معرفی بهترین موسسه پایان نامه نویسی کمی دشوار باشد چرا که معیارهای هر فرد برای چنین انتخابی متفاوت است اما برای دانشجویان هر رشته ای می توان بهترین انتخاب را معرفی کرد. بعنوان مثال دانشجویان عزیزی که در جستجوی یک موسسه معتبر جهت انجام پایان نامه تربیت بدنی هستند می توانند پروژه خودشان را با خیالی آسوده به موسسه خردپیشگان محول نمایند.