مرکز مطالعات روانشناسی تربیتیانجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

انجام دقیق پروپوزال کارشناسی ارشد با ضمانت تحویل فوری و تصویب سریع در شورای پژوهشی 

انجام پروپوزال روانشناسی تربیتی

انجام پروپوزال روانشناسی تربیتی

 با انجام پروپوزال کارشناسی ارشد موضوع شما برای پایان نامه به تثبیت خواهد رسید. پس انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی کاری بسیار ضروری و پر اهمیت است. دانشجویان با انجام پروپوزال گام بسیار مهمی را در زمینه این رشته خواهند برداشت. ممکن است موضوعات مختلفی برای نگارش پروپوزال مطرح شوند که می توانید ایده خود را در آن ها به کار برده و موضوع جدیدی بنویسید، که این گونه، پروپوزال شما از ارزش و اعتبار علمی بالایی بر خوردار خواهد بود اگر در انجام پروپوزال روانشناسی تربیتی دچار مشکل هستید همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پروپوزال روانشناسی تربیتی

ابتدا برای انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی باید موضوع خوبی را انتخاب نمایید. موضوع شما علاوه بر جدید، جذاب و خلاقانه بودن باید کارآمد نیز واقع شود. پس در انتخاب موضوع بسیار دقت نمایید. با در نظر گرفتن شاخص های متعدد و به کمک پژوهشکده روانشناسی تربیتی دانشجویان به راحتی می توانید موضوع خلاقانه ای را جهت نگارش پروپوزال در نظر بگیرید. به دلیل گرایش های متعدد در رشته ی روانشناسی، شاید نگارش پروپوزال اندکی سخت و پیچیده باشد، بنابراین پیشنهاد می شود که حتما از متخصصان و مشاورانی در این حیطه کمک گرفته شود. به این ترتیب  گام اول را به صورت اصولی و صحیح خواهید برداشت. اینک بعد از اینکه موضوع خود را انتخاب کردید و به تایید استاد راهنما رسید، نوبت انجام پروپوزال فرا می رسد. برای اینکه پروپوزال روانشناسی تربیتی خود را به تایید برسانید باید با دقت فراوان و به صورت اصولی به نگارش آن بپردازید.

تضمین و کیفیت پروپوزال

پژوهشکده روانشناسی تربیتی، مرکزی تخصصی برای نگارش پروپوزال و پایان نامه محسوب می شود و دانشجویان می توانند از مشاوره های لازم این پژوهشکده برای نگارش هر چه بهتر و با کیفیت تر و تضمینی  پروپوزال خود بهره مند شوند. این مرکز از ابتدای نگارش پروپوزال همراه شما خواهد بود. دانشجویانی که هنوز تصمیم به انتخاب موضوع نگرفته اند یا در نگارش پروپوزال دچار مشکلاتی هستند می توانند صفر تا صد انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی خود را به این مجموعه بسپارند و در این صورت از کیفیت انجام پروپوزال اطمینان خاطر داشته باشید؛همچنین برای افرادی که در آستانه دریافت مدرک ارشد یا دکتری خود هستند و جهت نوشتن پروپوزال وقت کافی ندارند مشاوره با کارشناسان این پژوهشگاه به شدت توصیه و پیشنهاد می شود.

هزینه و شرایط پرداخت

با توجه به خدمات و مشورتی که مشاوران و متخصصان پژوهشکده روانشناسی تربیتی ارائه می دهد، تعرفه و هزینه های انجام پروپوزال  متفاوت خواهد بود. برای هر مرحله از انجام پاان نامه و پروپوزال و شرایط کنونی دانشجو تعرفه جداگانه ای در نظر گرفته شده است، که دانشجویان می توانند با توجه به ین تعرفه ها تمامی هزینه ها را پرداخت می کنند. از دیگر مزیت های این مرکز  انعطاف در شرایط پرداخت هزینه ها می باشد،که به صورت اقساط دانشجویان می توانند هزینه های انجام پروپوزال و مراحل دیگر پایان نامه را پرداخت کنند. همین امر سبب تمایل دانشجویان به مراجعه به پژوهشکده روانشناسی تربیتی می باشد. جهت اطلاع از هزینه نگارش پایان نامه روانشناسی تربیتی همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید

اجزاء پروپوزال روانشناسی تربیتی و نحوه تکمیل آن

یک پروپوزال روانشناسی تربیتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است. جهت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی لازم است که با تمامی اجزای آن به خوبی اشنا شوید. در ابتدا عنوان پروپوزال را داریم، عنوانی دارای ارزش است که در ضمن کوتاه بودن، تمامی متغیر های اصلی را در بر بگیرد و ارزیابی از کل پژوهش داشته باشد.

 سپس قسمت چکیده در پروپوزال نوشته می شود. چکیده در واقع همان متن کوتاهی می باشد که اهداف روش و مسائل در آن مطرح می شود.

 بیان مسئله بخش دیگری در پروپوزال می باشد که در ادامه چکیده می آید و به شرح کاملی از مسئله و متغیر های آن می پردازد.

 در قسمت بعدی پروپوزال، باید هدف ها را بنویسید. اهداف در چهارچوب مسئله ها مطرح خواهند شد. همچنین در این قسمت اهدافی را که در نتیجه انجام پژوهش به آن ها خواهید رسید باید ذکر شود.

 فرضیه ها و پرسش ها بخش بعدی پروپوزال شما را تشکیل خواهند داد. طرح پرسش یا فرضیه مرتبط با زمینه های قبلی و نظری می باشد.

در بخش آخر پروپوزال لازم است که متغیر ها را نیز ذکر کنید. نام گذاری کردن و شناسایی متغیر ها در پژوهش های متفاوت، مختلف می باشد. همچنین هر یک از متغیر های ذکر شده را باید تعریف کنید. پژوهشگر لازم است که تمامی جنبه ها و زمینه های پژوهش را مورد بررسی قرار دهد.

حدود وظایف و تعهدات پژوهشکده روانشناسی تربیتی در قبال دانشجویان

پژوهشکده روانشناسی تربیتی دارای حدود وظایف و تعهدات کاملی در قبال دانشجویان می باشد که هنگام مراجعه به این پژوهشکده می توانید تمامی این تعهدات و وظایف را مطالعه کرده و آگاهی کامل از شرح وظایف این پژوهشگاه داشته باشید. در این پژوهشکده خط مشی کلی تدوین شده است که به صورت چارت قابل مطالعه می باشد. شیوه نامه ها و دستور العمل های اجرایی نیز در این قسمت شرح داده می شود تا دانشجویان با اطمینان خاطر انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی خود را به این مرکز بسپارند. حمایت از گروه های نوآور بسیار قابل توجه این پژوهشکده بوده و همواره به آن توجه ویژه نشان داده است.

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد : اصلاح و تکمیل

 دانشجویان بعد از انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی، اصلاح و تکمیل مواردی که استاد راهنما بیان کرده است را باید مد نظر قرار دهند. گاهی مشکل در پروپوزال در وهله اول ممکن است به چشم نخورد و شما آن را نادیده بگیرید ولی اصلاح و بازنگری موارد نگارشی در پروپوزال و دیگر اصلاحات به دلیل اینکه باید منطبق  با استانداردهای علمی  که دارای ارزش و اعتبار هستند باشد، بیشتر مورد توجه واقع می شود. اگر نگارش پروپوزال خود را انجام داده اید و می خواهید از صحیح و اصولی بودن آن مطمئن شوید می توانید این کار را به کارشناسان و پژوهشگران پژوهشکده روانشناسی تربیتی بسپارید.

اقدامات لازم بعد از تصویب پروپوزال

در واقع دانشجویان گرامی با نوشتن پروپوزال شمای کلی از سه فصل اولیه پایان نامه را به انجام رسانده اند. اما نکته قابل توجه این است که پروپوزال طرح اولیه و نیز نقشه و یک طرح کلی از پژوهش است. برخی معتقد هستند که بعد از انجام پروپوزال دانشجویان گرامی باید به گرد آوری داده ها بپردازند. برای این کار پیشنهاد می شود که حتما رفرنس مطالب ذکر شود و به صورت قدم به قدم پیش روید و تایید هر فصل را دریافت کنید.

نکاتی درباره نوشتن پروپوزال روانشناسی تربیتی

از مواردی که هنگام انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی باید مورد توجه قرار دهید به شرح زیر است:

1: داشتن شناخت کافی راجع به نقش و اهمیت کارکرد پروپوزال

2: کپی نبودن عنوان و موضوع

3: داشتن ترجمه صحیح و اصولی پروپوزال

4: بدون نقص بودن مطالب از نظر نگارشی و جمله بندی و حتی مستند بودن مطالب جمع آوری شده در بخش های مختلف پروپوزال

5: در سابقه و پیشینه موضوع تحقیق خللی وجود نداشته باشد

این موارد همگی از نکات بسیار مهم و قابل توجه هنگام نگارش پروپوزال هستند که باید به آن توجه نمایید.

سفارش انجام پروپوزال روانشناسی تربیتی

ما اعتقاد داریم هر چه نگارش پروپوزال دانشجو با موضوعی بکر و جدید باشد، قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت و موفق تر خواهد بود، زیرا نظر استاد راهنما را به خود جذب می کند. اساتید علاقه زیادی به موضوعات جالب و تازه ای دارند که به صورت نوآورانه ارائه می شود. حال اگر نیاز دارید که برای انجام پروپوزال روانشناسی خود، مشاوره دریافت نمایید به مشاوران در این حیطه مراجعه کرده و از مشورت کارشناسان این حوزه بهره مند شوید، زیرا این مشاوران با داشتن تجارب و سابقه کاری فراوان در زمینه انجام پایان نامه ایده های بکر و جدیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد و شما را تا پایان نگارش پروپوزال راهنمایی خواهند کرد. مطمئن باشید با مشورت و تبادل نظر می توانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

سوابق پژوهشگاه نوآوری روانشناسی تربیتی در انجام پروپوزال ارشد

شاید انجام پروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی برای برخی از دانشجویان کاری دشوار باشد. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر به مجموعه ای معتبر کار خود را بسپارید. در ابتدا پیشنهاد می شود که سوابق پژوهشکده روانشناسی تربیتی را بررسی کرده و سپس کار خود را به آن ها محول کنید. پژوهشکده روانشناسی تربیتی با سابقه ای طولانی در زمینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد در گرایش های مختلف روانشناسی، کار شما را در نگارش پروپوزال بسیار راحت تر می کند. با مطالعه و مشاهده سوابق این پژوهشکده می توانید با اطمینان خاطر بیشتری انجام پروپوزال خود را به محققین پژوهشگاه بسپارید. حتی در گام های بعد از تصویب پروپوزال خود، می توانید در نگارش پایان نامه نیز از تیم حرفه ای این پژوهشگاه کمک بگیرید. در این صورت پایان نامه شما از ارزش و اعتبار علمی بالایی برخوردار خواهد بود. از مزیتهای دیگر این پژوهشگاه می توان به چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه اشاره کرد.

 نظرات کاربران درباره پژوهشگاه نوآوری روانشناسی تربیتی

برای کسب اعتماد بیشتر و اینکه بتوانید با خیال راحت وظیفه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی خود را با کمک و راهنمایی مشاوران و پژوهشگران پژوهشگاه نوآوری به انجام برسانید، پیشنهاد می کنیم نظرات کاربران را مطالعه کرده تا اطمینان شما حاصل شود. کاربرانی که از خدمات  پژوهشکده روانشناسی تربیتی استفاده کرده اند بادقت نظر، عملکرد صحیح و اصولی تیم متخصص و حرفه ای و مشاوران با تجربه پژوهشگاه را رصد کرده و از عملکرد آنها بسیار رضایت داشته و نظرات مثبت خود را ثبت کرده اند.

بسیار بسیار ممنونم از خدمات ارزنده ای که در انجام پایان نامه من ارائه کردید با شناختی که از اساتیدم داشتم؛ عبور از چالش پایان نامه خیلی برام دشوار بود ولی با کمک شما این اتفاق محقق شد. از تمامی عزیزان نهایت تشکر و سپاس را دارم

اردلان حسنی, دانشگاه شهید بهشتی

من با کمک مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی در سال 1398 از پایان نامه ام دفاع کردم و خیلی خوشحالم که همچنان پر قدرت به کارتون ادامه می دهید براتون آرزوی موفقیت دارم

فاطمه کرباسی, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پشتیبانی موسسه خیلی خوب و عالی هست هر وقت سوالی داشتم دوستان عزیز صبورانه پاسخم را دادند امیدوارم الگوی خوبی برای موسسات پژوهشی دیگر باشید

سروناز نادری, دانشگاه کرمان

من فقط برای اصلاحات پایان نامه ام از خدمات این مجموعه بهره مند شدم و کارشون خیلی حرفه ای و بی نقص بود

مرضیه ملتی, دانشگاه یاسوج

برای یک موسسه با این همه اعتبار؛ بهتر هست که در شاخه های دیگر هم فعالیت داشته باشه اینکه فقط در رشته روانشناسی کار می کنید به نظر من خوب نیست و دانشجویان دیگری که به خدمات با کیفیت نیاز دارند واقعا موسسه مناسبی رو پیدا نمی کنند

سینا خلیلی, دانشگاه آزاد تهران شمال

کیفیت خدمات و پشتیبانی از دانشجوها خیلی عالی هست ولی بهتره برای دانشجویانی که ممتاز هستند یک تخفیفی لحاظ کنید

سید مجتبی جهان سیر, دانشگاه تهران

من تعریف شما رو از دوستانم شنیده بودم می خواستم بدونم در زمینه چاپ مقاله هم فعالیت دارید یا خیر

مرسده هاشمی, دانشگاه بندر جاسک

من دو سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد از خدمات موسسه استفاده کردم که راضی بودم الان هم برای مقطع دکتری ترم آینده میخوام مزاحمتون بشم امیدوارم که باکس خالی داشته باشین

فاطمه جانباز, دانشگاه آزاد تهران

خواستم تشکر کنم از زحماتی که خانم دکتر زارع در مورد پایان نامه من انجام دادن واقعا خیلی ازکارهایی که انجام دادن جزو وظایفشون نبوده و دلسوزانه کار من رو پیش بردن

بهناز مسعودی اقدم, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین ممنون از شما

رضا علیا, دانشگاه مازندران

کیفیت خدماتتون عالیه و قیمتها هم مناسب بود اما ای کاش جمعه ها هم موسسه باز بود تا کارهای فوری رو انجام بدین

شهرزاد زمانی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

محققین و اساتید موسسه واقعا دلسوزانه کار میکنند و مثل موسسات دیگه فقط چشمشون به جیب دانشجو نیست این خیلی ارزشمنده

آناهیتا زمانی, دانشگاه غیر انتفاعی نور

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم ولی خودم از خدمات موسسه استفاده نکردم و ترم بعد می خواستم مزاحم بشم خواستم بدونم در تبریز هم نمایندگی دارید؟

سید علی قره قزلی, دانشگاه تبری

یک ماه پیش خواستم پروژه ام رو در موسسه ثبت سفارش کنم اما گفتین که فعلا ظرفیت خالی ندارین من یک انتقاد داشتم و یک تشکر. انتقاد از اینکه چرا باید ظرفیتتون محدود باشه ؟ و تشکر از اینکه کیفیت خدماتتون عالیه و آدم خیالش راحته که کارش با کیفیت و به موقع آماده میشه

شبنم گوران, دانشگاه اصفهان

خواستم ازتون تشکر کنم با اینکه استاد راهنمام خیلی سخت گیر بود نمی دونم چطور شد که اینقدر راحت تونستم دفاع کنم امیدوارم بتونم روزی عضو کوچکی از محققین موسسه باشم.

فاطمه نوری, دانشگاه علامه

معرفی موسسات معتبر پژوهشی

دانشجویان عزیزی که در رشته حقوق تحصیل می کنند می توانند سفارش انجام پایان نامه حقوق را به موسسه دانش داران محول کنند این موسسه هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم مقطع دکتری فعالیت دارد.

همچنین دانشجویان عزیز رشته اقتصاد می توانند جهت سفارش پروژه خود به موسسه خردپیشه مراجعه نموده و تمام مراحل کار خود را از این موسسه بخواهند