مرکز مطالعات روانشناسی تربیتیپژوهشگاه روانشناسی تربیتی – انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام کامل و دقیق پایان نامه روانشناسی تربیتی توسط ممتازترین پژوهشگران کشور با تحویل به موقع و ضمانت بالاترین نمره دفاع

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

 رشته روانشناسی تربیتی در میان دانشجویان علوم انسانی، محبوبیت زیادی  دارد، همانگونه که مشرف به نام این رشته هستید، روانشناسی به تحقیق و بررسی در رابطه با رفتار بشر و حرکات اخلاقی انسان و تفاوت های آن می پردازد.
دانشجویان در رشته روانشناسی تربیتی  مقطع  کارشناسی ارشد و دکترا در زمان تحصیل خودشان با موضوعات جذاب ولی پیچیده و سخت آشنا میشوند وبرای فارغ التحصیلی، موظف به انجام پایان نامه هستند. عزیزانی که در نگارش پایان نامه خود دچار مشکل هستند می توانند از خدمات  تخصصی پژوهشکده روانشناسی تربیتی بهره مند شوند.

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

مراحل انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه های روانشناسی تربیتی سرآغاز یک روش پژوهشی که دارای اصول و مراحل کلی است می باشد، و مراحل پژوهش با طراحی یک سوال اصلی آغاز می شود و تحقیق کننده برای پاسخ به این سوال، اقداماتی را انجام میدهد که به شش بخش اصلی تقسیم میشود که قسمت های اصلی و مهم از فصل های پایان نامه را تشکیل میدهند، در واقع فصل بندی  پایان نامه به شرح زیر انجام می پذیرد:
نگارش پروپوزال و اقدام برای تصویب آن
نگارش فصل اول پایان نامه – فصل کلیات
نگارش فصل دوم پایان نامه – پیشینه تحقیق و ادبیات موضوع
نگارش فصل سوم پایان نامه – روش تحقیق
نگارش فصل چهارم پایان نامه – یافته های تحقیق و تجزیه داده ها
نگارش فصل پنجم پایان نامه – نتیجه گیری و پیشنهادات
جهت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه مراحل صفر تا صد نوشتن پروژه روانشناسی تربیتی را مطالعه کنید.

تضمین و کیفیت پایان نامه روانشناسی تربیتی

پژوهشکده روانشناسی تربیتی پژوهشگران چیره دستی در زمینه روانشناسی تربیتی دارد که فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر و بنام کشور بوده  و میتوانند به شما دانشجویان درانجام پایان نامه روانشناسی تربیتی به زبان فارسی و حتی لاتین کمک کنند تا بهترین و شفاف ترین پایان نامه را داشته باشید.

از خصوصیات و ارائه خدمات پژوهشکده روانشناسی تربیتی برای انجام  پایان نامه این موارد میتوان اشاره کرد:

  • دقت بالا در انجام پروژه
  • تعهد نسبت به زمان تحویل پروژه
  • مسلط بودن پژوهشگران رشته روانشناسی تربیتی به تمامی روش های تحقیق
  • آموزش و تحلیل قسمت به قسمت پایان نامه
  • انتقال پایان نامه به شما به شکل فصل به فصل
  • انجام اصطلاحات استاد تا تایید نهایی
  • انجام پاورپوینت روز دفاع به بهترین شکل
  • راهنمایی چاپ مقاله در انواع کنفراس ها و ژورنال ها
  • استخراج مقالات متنوع از پایان نامه

 هزینه پایان نامه روانشناسی تربیتی وشرایط پرداخت

در پژوهشکده روانشناسی تربیتی انجام کلیه مراحل پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی تربیتی، به صورت کاملا حرفه ای و با معقول ترین هزینه برای دانشجویان عزیز انجام می گردد.
هزینه نگارش پایان نامه روانشناسی تربیتی به عوامل متعددی بستگی دارد و یک تعرفه ثابت  و یکسانی ندارد که بتوان برای تمام پروژه ها یک قیمت ثابت اعلام شود بنابراین بهتر است دانشجویان عزیزی که قصد برون سپاری پروژه خودشان را دارند؛ پیش از هر تصمیمی با کارشناسان موسسه مشورت نمایند.
در پژوهشکده روانشناسی تربیتی با در نظر گرفتن وضعیت فعلی اقتصادی، شرایط اقساطی را برای پرداخت کردن هزینه های انجام پایان نامه لحاظ کرده اند تا دانشجو با پیش پرداخت اندک و پرداخت مرحله به مرحله بتواند پایان نامه خود را به انتها برساند. این مرکز تمام تلاش خود را می کند تا نیازهای دانشجویان دیده و مشکلات آنها حل گردد و همانگونه که گفته شد با مناسب ترین هزینه به انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی می پردازد.

چهارچوب اجرای پایان نامه روانشناسی تربیتی

در خلال انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی ؛ ممکن است موانع متعددی پیش روی دانشجویان قرار بگیرد تاجایی که سبب منصرف شدن آنها از این کار شود از طرف دیگر، تعداد محدودی از دانشجویان علاقه دارند انجام پایان نامه خود را به افراد متخصص و با سابقه بسپارند چراکه نمیتوانند به اینگونه افراد اعتماد کرده و  پروژه خود را در اختیار آنها بگذارند اما همکاری با موسسات معتبر میتواند راهکار مطمئنی برای دانشجویان عزیز باشد

اساسا انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی از پنج فصل تشکیل میشود که در زیر به شکل کوتاه شرح داده میشود:

تیتر اول (مقدمه)

این تیتر اصولا همان پروپوزال میباشد، که در آن مطالبی مانند: اهمیت تحقیق، ضرورت انجام فرضیات و ساختار پایان نامه و…. می آید. در این تیتر پژوهشگران و دانشجویان باید تلاش کنند تا جدید ترین موضوع را استفاده کنند و اهمیت پایان نامه روانشناسی تربیتی خود را بیان کنند و تا میتوانند اصول  پایان نامه را به زیبا ترین شکل ممکن به تصویر بکشند و اهدافشان را از اجرای این کار به شیوه صحیحی ارائه دهند.

تیتر دوم (ادبیات تحقیق)

در این تیتر مخاطبین با ادبیات تحقیق آشنا میشوید، در این تیتر،  متغیرها و تعاریفی که با تحقیق مربوط است معرفی میشود و اندکی از مهمترین و به روزترین تحقیق های مربوط با پایان نامه در این تیتر بررسی میشود.

تیتر سوم (روش ها)

در این تیتر به شیوه اجرای پژوهش در انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی،  شیوه آنالیز داده ها و کلیه ی ابزارها و روش های مورد استفاده برای ایجاد این تحقیق انجام میشود .

تیتر چهارم پایان نامه روانشناسی تربیتی (نتایج تحلیل و آنالیز داده ها)

در تیتر چهارم، عملکرد تحلیل و آنالیز داده ها مطرح می شود. خروجی های نرم افزاری، عملکرد تحلیل های آماری، آزمون های فرضیات، پذیرفتن یا نپذیرفتن فرضیات در مبنای اعداد و ارقام در پایان نامه روانشناسی بیان می شود.  این تیتر بيشتر به شکل جداول و اعداد و ارقام انجام می شود.

تیتر پنجم پایان نامه روانشناسی تربیتی(نتیجه گیری و دیگر مقالات)

در تیتر پنجم به نتیجه گیری تحقیق، مقایسه با تحقیقات گذشته در قسمت گفتگو و پیشنهادات کاربردی  برای پژوهشگران آتی پرداخته می شود. این تیتر تنها تیتری است در پایان نامه که به صورت تمام و کمال توضیحات پژوهشگر و دانشجو  را بیان میکند و دانشجویان باید به بهترین شکل، آن را بیان کنند.

تعداد صفحات و ساختار پایان نامه روانشناسی تربیتی:

هر پایان نامه از چند بخش جزئی و کلی ایجاد شده است که این بخش ها هر کدام، معرفی یک بخش از تحقیقات را به عهده دارند.
اولین قسمت در شروع یک پایان نامه بعد از بسم الله الرحمن الرحیم میباشد که سرآغاز بخش های دیگر است. این کلمه باید در یک صفحه به صورت مجزا باشد یعنی هیچ اطلاعاتی در این صفحه درج نشود.
صفحه دوم که بعد از این صفحه قرار میگیرد، صفحه معرفی نویسنده، عنوان مقاله، نام دانشگاه، آرم دانشگاه استاد ، استاد راهنما و سال نوشتن مقاله درج میشود. به یاد داشته باشید که اضافه بر این که تمام عناوین را درج کرده اید، باید در یک قسمت مشخص کنید که این پایان نامه برای دوره کارشناسی ارشد است یا دکتری؟
بعد از اینکه نام مقاله و استاد راهنما را معرفی کردید باید صفحه ای مخصوص جهت سپاسگزاری و تقدیم قرار دهید و از تمامی کسانی که در نگارش این پایان نامه شما را همراهی کرده اند تشکر و قدردانی کنید. در این صفحه معمولا از خانواده ها و اساتید راهنما قدردانی کنید چون این افراد هستند که به ما بیشترین کمک ها را کردند. بعد از سپاسگزاری نوبت به اجزای اصلی و محتوای اصلی پایان نامه می رسد . ابتدا چکیده مطالب را قرار می دهید یعنی باید خلاصه ای از قسمت های اصلی پایان نامه را بیان شود. به صورتی باشد که خواننده وقتی مطالعه میکند متوجه اصلی ترین تیترهای پایان نامه شما بشود.
بعد از چکیده نوبت به فهرست مطالب میرسد، که این قسمت را در تمامی کتاب ها  که باید فهرست موضوعی داشته باشند، دیده اید. در این قسمت باید دقت داشت چون اگر شماره یکی را به اشتباه درج کنید همه صفحات اشتباه میشود و مشکل ایجاد میکند.
بخش بعد باید یک لیست جداول و تصاویری که میخواهید در پایان نامه استفاده کنید را بنویسید و شماره گذاری کنید.
و  سپس می رسید به مقدمه که اصلی ترین قسمت است که همه جا پیش از سمینار ها و سخنرانیها یک مقدمه مطرح میشود، و بعد از این ها باید مطالبی را که استخراج کرده اید را در صفحات بعدی قرار دهید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی:

در مجموع «بهترین موسسه پایان نامه نویسی» موسسه ای است که دارای پژوهشگرانی باشد با تجربه علمی بالا و که میتوانند به دانشجویان کارشناسی ارشد و یا دکترا پایان نامه و دیگر خدمات دانشجویی بسیار پر‌محتوا و صریح و شفاف را ارائه می دهند.
پژوهشکده روانشناسی تربیتی نیز به عنوان «بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی» همه مشاوران با مدرک بالا در سطح کارشناسی ارشد و دکتری هستند که هر کدام در انجام خدمات دانشجویی تبحر وافری دارند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه «بهترین موسسه تدوین پایان نامه روانشناسی تربیتی» را مطالعه کنید

استفاده از محققین نخبه، مجرب و دلسوز در انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی از اصول اولیه ماست

ممکن است افراد زیادی قادر باشند تا پایان نامه های دانشجویان را تقبل کنند اما سوالی که در این خصوص مطرح می شود مربوط به نحوه عملکرد آن ها است. این اشخاص می توانند ادعاهای گوناگونی در خصوص انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داشته باشند اما این موضوع دلیلی برای صحت تبلیغات آن ها نیست. اشخاصی که از تبحر کافی برخوردار بوده تنها می توانند ادعای درستی در این زمینه داشته باشند. این عزیزان در مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی مشغول به کار بوده و به وظیفه خود به صورت تمام و کمال پایبند هستند. افرادی که در این مرکز مشغول به کار بوده از محققین نخبه و دلسوز سراسر کشور محسوب می شوند که پایان نامه های دانشجویان را با بالاترین کیفیت در اختیار آن ها قرار می دهند. این اشخاص که تحت عنوان محققین نخبه شناخته می شوند از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سراسر کشور به شمار می روند. این افراد به سبب تجربه و مهارتی که در نگارش پایان نامه های دانشجویان داشته با شناخت کامل از سفارش های مد نظر اساتید و داوران می توانند دانشجویان را به اهدافی که در سر می پرورانند برسانند. لازمه وقوع این امر مراجعه دانشجویان گرامی اعتماد و اطمینان این عزیزان به مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی است. دانشجویان در صورت برخورد با موانعی در این مسیر می توانند سوالات خود را به صورت ارسال پیامک از طریق پیام رسان های متفاوت به سمع کارشناسان و محققان مجموعه برسانند.

سوابق پژوهشکده روانشناسی تربیتی در انجام پایان نامه

زمانی که صحبت از سوابق پژوهشکده روانشناسی تربیتی میشود، ذهن به سمت بهترین مرکز برای انجام پایان نامه میرود که این پژوهشگاه تا چه میزانی اسم و نام خودش را در میان دانشجویان عزیز انداخته است، و به غیر از برگزیده بودن در انجام پایان نامه  نوبت به سابقه کار و تجربه و تخصص محققان و نمونه کارهای انجام شده این پژوهشگاه می رسد، پژوهشکده روانشناسی را تا زمان دفاع از پایان نامه با انواع خدمات مانند انجام پروپوزال و پایان نامه و اصلاحات پایان نامه و مقاله نویسی همراهی و پشتیبانی می کند..

نظرات کاربران و دانشجویان درباره پژوهشگاه نوآوری روانشناسی تربیتی

برای این که دانشجویان بتوانند در انتخاب یک مرکز پژوهشی مناسب برای انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی  مردد و نگران نباشند، میتوانند به سایت پژوهشگاه نوآوران وارد شوند و از نظرات و پیشنهادات کاربران استفاده کنند تا با اطمینان خاطر به مرکز پژوهشگاه روانشناسی تربیتی اعتماد کنند و بهترین پایان نامه را به اساتید خود ارائه دهند.

بسیار بسیار ممنونم از خدمات ارزنده ای که در انجام پایان نامه من ارائه کردید با شناختی که از اساتیدم داشتم؛ عبور از چالش پایان نامه خیلی برام دشوار بود ولی با کمک شما این اتفاق محقق شد. از تمامی عزیزان نهایت تشکر و سپاس را دارم

اردلان حسنی, دانشگاه شهید بهشتی

من با کمک مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی در سال 1398 از پایان نامه ام دفاع کردم و خیلی خوشحالم که همچنان پر قدرت به کارتون ادامه می دهید براتون آرزوی موفقیت دارم

فاطمه کرباسی, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پشتیبانی موسسه خیلی خوب و عالی هست هر وقت سوالی داشتم دوستان عزیز صبورانه پاسخم را دادند امیدوارم الگوی خوبی برای موسسات پژوهشی دیگر باشید

سروناز نادری, دانشگاه کرمان

من فقط برای اصلاحات پایان نامه ام از خدمات این مجموعه بهره مند شدم و کارشون خیلی حرفه ای و بی نقص بود

مرضیه ملتی, دانشگاه یاسوج

برای یک موسسه با این همه اعتبار؛ بهتر هست که در شاخه های دیگر هم فعالیت داشته باشه اینکه فقط در رشته روانشناسی کار می کنید به نظر من خوب نیست و دانشجویان دیگری که به خدمات با کیفیت نیاز دارند واقعا موسسه مناسبی رو پیدا نمی کنند

سینا خلیلی, دانشگاه آزاد تهران شمال

کیفیت خدمات و پشتیبانی از دانشجوها خیلی عالی هست ولی بهتره برای دانشجویانی که ممتاز هستند یک تخفیفی لحاظ کنید

سید مجتبی جهان سیر, دانشگاه تهران

من تعریف شما رو از دوستانم شنیده بودم می خواستم بدونم در زمینه چاپ مقاله هم فعالیت دارید یا خیر

مرسده هاشمی, دانشگاه بندر جاسک

من دو سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد از خدمات موسسه استفاده کردم که راضی بودم الان هم برای مقطع دکتری ترم آینده میخوام مزاحمتون بشم امیدوارم که باکس خالی داشته باشین

فاطمه جانباز, دانشگاه آزاد تهران

خواستم تشکر کنم از زحماتی که خانم دکتر زارع در مورد پایان نامه من انجام دادن واقعا خیلی ازکارهایی که انجام دادن جزو وظایفشون نبوده و دلسوزانه کار من رو پیش بردن

بهناز مسعودی اقدم, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین ممنون از شما

رضا علیا, دانشگاه مازندران

کیفیت خدماتتون عالیه و قیمتها هم مناسب بود اما ای کاش جمعه ها هم موسسه باز بود تا کارهای فوری رو انجام بدین

شهرزاد زمانی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

محققین و اساتید موسسه واقعا دلسوزانه کار میکنند و مثل موسسات دیگه فقط چشمشون به جیب دانشجو نیست این خیلی ارزشمنده

آناهیتا زمانی, دانشگاه غیر انتفاعی نور

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم ولی خودم از خدمات موسسه استفاده نکردم و ترم بعد می خواستم مزاحم بشم خواستم بدونم در تبریز هم نمایندگی دارید؟

سید علی قره قزلی, دانشگاه تبری

یک ماه پیش خواستم پروژه ام رو در موسسه ثبت سفارش کنم اما گفتین که فعلا ظرفیت خالی ندارین من یک انتقاد داشتم و یک تشکر. انتقاد از اینکه چرا باید ظرفیتتون محدود باشه ؟ و تشکر از اینکه کیفیت خدماتتون عالیه و آدم خیالش راحته که کارش با کیفیت و به موقع آماده میشه

شبنم گوران, دانشگاه اصفهان

خواستم ازتون تشکر کنم با اینکه استاد راهنمام خیلی سخت گیر بود نمی دونم چطور شد که اینقدر راحت تونستم دفاع کنم امیدوارم بتونم روزی عضو کوچکی از محققین موسسه باشم.

فاطمه نوری, دانشگاه علامه

معرفی موسسات پژوهشی

رشته مدیریت یکی از رشته های محبوب دانشگاهی است که دانشجویان زیادی را به خود جذب کرده است و انجام پایان نامه و رساله در این رشته همواره یکی از دغدغه های مهم دانشجویان بوده است موسسات محدودی هستند که خدمات ارزشمند پژوهشی به دانشجویان این رشته ارائه می کنند. بعنوان مثال دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی جهت سفارش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی می توانند به مرجع تخصصی این رشته مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنند.

همچنین دانشجویان عزیزی که در رشته مدیریت دولتی تحصیل می کنند می توانند هر درخواست پژوهشی که دارند را با «مرکز مطالعات مدیریت دولتی» درمیان گذاشته و از خدمات پژوهشی تخصصی این موسسه که به دانشجویان ارائه می شود بهره مند شوند.