مرکز مطالعات روانشناسی تربیتیاصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی

ویراستاری و ادیت پایان نامه روانشناسی تربیتی مطابق با نظرات نهایی استاد محترم راهنما بصورت تضمینی

اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی

اصلاح پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی میتواند بسیار جذاب و کاربردی باشد زیرا به به چالشهایی می پردازد که ارزش حیاتی برای جامعه و کشور دارند اما گاهی به دلایل مختلف که در ادامه این مطلب بیان می کنیم پایان نامه نیاز به اصلاحاتی پیدا می کند که دانشجو موظف به انجام و رفع نواقص احتمالی  آن می شود اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی، اقدامی مهم و حساس است و باید با نهایت دقت انجام شود بنابراین اگر در آن با مشکل مواجه شده اید می توانید از کارشناسان پژوهشگاه روانشناسی تربیتی کمک بگیرید.

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی به چه معناست؟

باید در نظر داشت که اصلاح در پایان نامه باعث بهتر شدن کیفیت پایان نامه و رفع نواقص آن می شود، و نباید به این موضوع به عنوان یک موضوع پیش پا افتاده نگاه کرد علی الخصوص پس از انجام رساله دکتری روانشناسی تربیتی ممکن است از طرف استاد راهنما یا مشاور با نظرات اصلاحی متعددی مواجه شوید. اصولا اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی به چند روش انجام می شود، که در زیر به شرح آن می پردازیم:
اصلاح ظاهری: اولین سطح اصلاح پایان‌نامه است که مواردی از جمله چیدمان مطالب و صفحه‌آرایی را شامل می‌شود. در این باره هر دانشگاهی شیوه‌نامه‌ی اختصاصی خود را داشته که دانشجو بایستی بر اساس این شیوه‌نامه و مطابق با دستورالعمل‌های ارائه‌شده در آن پایان‌نامه خود را اصلاح کند.
اصلاحات فنی: دومین سطح، پس از ویرایش ظاهری، ویرایش فنی می باشد که بیشتر بر روی اندازه صفحات و تنظیم شماره آن‌ها، تنظیم فاصله متن نسبت به حاشیه و همچنین اسامی فصل‌های پایان‌نامه متمرکز می‌شود. به عبارتی بررسی رعایت فاصله و نیم‌فاصله بین کلمات، تنظیم پاراگراف‌ها و بررسی علائم نگارشی مانند پرانتز، ویرگول، دونقطه و غیره از جمله ویرایش‌های فنی یک پایان‌نامه محسوب می‌شود.
اصلاحات تخصصی و علمی متن اصلی: مهم‌ترین و اصلی‌ترین سطح ویرایش، ویرایش تخصصی می باشد که درآن محقق بر روی محتوا و مفاهیم تخصصی تمرکز کرده و در صورت درست انجام دادن این مرحله میتوان اطمینان حاصل کرد که تا حد زیادی از مساله همانند جویی و سایر چالشهای رایج پایان نامه ها مصون خواهید ماند. به عبارتی محقق بررسی می‎کند که جملات پایان نامه، بیش از حد کوتاه یا طویل نباشد، به ‌گونه‌ای که مطالب به‌ صورت گویا، روان و ساده بیان و دارای انسجام و به هم پیوستگی دقیقی باشد و درنهایت برای خواننده مبهم و گنگ نباشد. در این مرحله نیز عبارات ناقص، واژگان تکراری و همچنین عامیانه حذف‌شده و درنهایت به عبارتی خطاهای دستوری و ساختاری متن رفع میگردد. بخش عمده و اصلی ویرایش‌های پس از دفاع نیز مربوط به این سطح می‌باشد

چرا یک پایان نامه نیاز به اصلاح دارد؟

شاید بسیاری از دانشجویان پس از انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی  انتظار داشته باشند که با تشویق استاد راهنما رو به رو شوند، اما غالبا چنین پیش نخواهد آمد و دقیقا زمانی که  دانشجویان این رشته پایان نامه روانشناسی تربیتی را به دست استاد رسانده نظرات ایشان را جویا می شوند، اغلب با یک ارزیابی نقادانه مواجه میشوند که بر اساس آن مجبور خواهند بود یک بار دیگر فرم پایان نامه خود را بازبینی کرده و بخش هایی از آن را تعویض کنند. اصلاحات پایان نامه بیشتر از شکل ظاهری و ساختاری در بعضی مواقع از لحاظ تغییر در محتوای متنها و تغییر منابع می باشد، و  برای داشتن پایان نامه ای اصولی بهتر است اشکالات و اصلاحات مدنظر استاد به دقت برطرف شود برای این کار می توانید از خدمات پژوهشکده روانشناسی تربیتی کمک بگیرید

برای اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی چه اقداماتی می توان انجام داد

 دانشجویان باید قبل از تحویل نسخه نهایی پایان نامه، اصلاحات مربوط به آن را انجام دهند و از استاد راهنما و داور تاییدیه بگیرند. سپس مجاز به دفاع از پایان نامه خود می شوند. فرصت انجام اصلاحات برای دانشگاه های مختلف، متفاوت می باشد. بهتر است از بخش پژوهشی دانشکده خود این مورد را سوال کنید. اما معمولا یک ماه فرصت برای این کار در نظر گرفته می شود.
در برخی مواقع، اصلاحات پایان نامه روانشناسی تربیتی مربوط به جلسه دفاع می شود یعنی ممکن است استاد راهنما پایان نامه را تایید کرده و اجازه دفاع داده باشد اما در جلسه دفاع، داوران نظر دیگری داشته باشند و دستور اصلاح پایان نامه را بدهند در این صورت نیز دانشجو موظف است مطالب را مطابق با نظرات داوران اصلاح نماید.

حدود وظایف پژوهشگاه روانشناسی تربیتی در قبال سفارش اصلاح پایان نامه

ساختار نوشتاری بازخوانی و بررسی شده که شامل رفع خطاهای نگارشی، دستور زبانی و درج علائم سجاوندی است. به زبان ساده در این سطح ویرایش، ویراستاران پژوهشکده روانشناسی تربیتی به صفحه‌بندی، تنظیم فهرست و منابع، همچنین اعمال نوع و اندازه فونت بر اساس فرمت خواسته‌شده دانشگاه می‌پردازند. در صورت اعتماد به پژوهشکده روانشناسی تربیتی برای راستای اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی، ویراستاران موظف‌اند که انواع سطوح ویراستاری را متناسب با خواسته دانشجو و الگوی تعیین‌شده از سوی دانشگاه موردنظر اعمال کنند. وظایف این مرکز در قبال اصلاح پایان نامه، انجام تمامی اقدامات لازم تا تایید نهایی استاد راهنما می باشد.

هزینه اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی؟

اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی  به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد که هرکدام به نوبه خود می تواند بر روی قیمت خدمات  تاثیر بگذارد. نوع اصلاحیه که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم. ( اصلاح متن اصلی، اصلاح ظاهری، اصلاح فنی ) و نیز مدت زمانی که محقق جهت اصلاح پایان نامه وقت صرف می کند، حجم و میزان اصلاحات  و … همگی می تواند بر روی هزینه اصلاح پایان نامه تاثیر بگذارد. جهت اطلاع از هزینه انجام تپایان نامه روانشناسی تربیتی به صفحه مزبور مراجعه کنید.

 میزان تجربه ویراستار

دانشجویانی که به اصلاح قواعد نگارشی مسلط هستند و زمان کافی برای ویرایش غلط های املایی پایان نامه را دارند، میتوانند خودشان ویرایش های لازم را انجام دهند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند. در صورتی که دانشجو مهارت و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشد، کارشناسان حیطه روانشناسی تربیتی می توانند در مدت زمان کوتاهی اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی را انجام دهند.
توجه داشته باشید همانطور که قبلا هم توضیح دادیم؛ اصلاحات خطاهای تایپی و نکات ویرایشی جزو ساده ترین نوع اصلاحات هستند و خود دانشجویان نیز می توانند از عهده آن بربیایند.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

همانطور که در بالا نیز اشاره شد اغلب دانشجویان در جلسه دفاع با نظرات اصلاحی اساتید مواجه می شوند که این مساله امری بسیار رایج است  دلیل آن هم اغلب اختلاف دیدگاهها و سلیقه هاست بنابراین نباید نسبت به این مساله واکنش منفی نشان داد و کافیست نکات را یادداشت برداری کرده و به کارشناسان موسسه ارجاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح و تکمیل پایان نامه شان اقدام شود.

نظرات  کاربران درباره مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی

پژوهشکده روانشناسی تربیتی  به بررسی انجام اصلاحات پایان نامه کارشناسی ارشد، رساله دکتری  در تمامی رشته ها روانشناسی از جمله روانشناسی تربیتی  می پردازد و بعد از دفاع، کلیه نظرات، انتقادات و پیشنهادهای کاربران و دانشجویان عزیز درباره این مرکز مورد توجه قرار می گیرد. در ادامه به برخی از نظرات دانشجویانی که از خدمات این موسسه استفاده کرده اند می پردازیم

بسیار بسیار ممنونم از خدمات ارزنده ای که در انجام پایان نامه من ارائه کردید با شناختی که از اساتیدم داشتم؛ عبور از چالش پایان نامه خیلی برام دشوار بود ولی با کمک شما این اتفاق محقق شد. از تمامی عزیزان نهایت تشکر و سپاس را دارم

اردلان حسنی, دانشگاه شهید بهشتی

من با کمک مرکز مطالعات روانشناسی تربیتی در سال 1398 از پایان نامه ام دفاع کردم و خیلی خوشحالم که همچنان پر قدرت به کارتون ادامه می دهید براتون آرزوی موفقیت دارم

فاطمه کرباسی, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

پشتیبانی موسسه خیلی خوب و عالی هست هر وقت سوالی داشتم دوستان عزیز صبورانه پاسخم را دادند امیدوارم الگوی خوبی برای موسسات پژوهشی دیگر باشید

سروناز نادری, دانشگاه کرمان

من فقط برای اصلاحات پایان نامه ام از خدمات این مجموعه بهره مند شدم و کارشون خیلی حرفه ای و بی نقص بود

مرضیه ملتی, دانشگاه یاسوج

برای یک موسسه با این همه اعتبار؛ بهتر هست که در شاخه های دیگر هم فعالیت داشته باشه اینکه فقط در رشته روانشناسی کار می کنید به نظر من خوب نیست و دانشجویان دیگری که به خدمات با کیفیت نیاز دارند واقعا موسسه مناسبی رو پیدا نمی کنند

سینا خلیلی, دانشگاه آزاد تهران شمال

کیفیت خدمات و پشتیبانی از دانشجوها خیلی عالی هست ولی بهتره برای دانشجویانی که ممتاز هستند یک تخفیفی لحاظ کنید

سید مجتبی جهان سیر, دانشگاه تهران

من تعریف شما رو از دوستانم شنیده بودم می خواستم بدونم در زمینه چاپ مقاله هم فعالیت دارید یا خیر

مرسده هاشمی, دانشگاه بندر جاسک

من دو سال پیش در مقطع کارشناسی ارشد از خدمات موسسه استفاده کردم که راضی بودم الان هم برای مقطع دکتری ترم آینده میخوام مزاحمتون بشم امیدوارم که باکس خالی داشته باشین

فاطمه جانباز, دانشگاه آزاد تهران

خواستم تشکر کنم از زحماتی که خانم دکتر زارع در مورد پایان نامه من انجام دادن واقعا خیلی ازکارهایی که انجام دادن جزو وظایفشون نبوده و دلسوزانه کار من رو پیش بردن

بهناز مسعودی اقدم, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم که فصل سوم پایان نامه من تایید شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین ممنون از شما

رضا علیا, دانشگاه مازندران

کیفیت خدماتتون عالیه و قیمتها هم مناسب بود اما ای کاش جمعه ها هم موسسه باز بود تا کارهای فوری رو انجام بدین

شهرزاد زمانی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

محققین و اساتید موسسه واقعا دلسوزانه کار میکنند و مثل موسسات دیگه فقط چشمشون به جیب دانشجو نیست این خیلی ارزشمنده

آناهیتا زمانی, دانشگاه غیر انتفاعی نور

من تعریف شما رو در شبکه های مجازی دیده بودم ولی خودم از خدمات موسسه استفاده نکردم و ترم بعد می خواستم مزاحم بشم خواستم بدونم در تبریز هم نمایندگی دارید؟

سید علی قره قزلی, دانشگاه تبری

یک ماه پیش خواستم پروژه ام رو در موسسه ثبت سفارش کنم اما گفتین که فعلا ظرفیت خالی ندارین من یک انتقاد داشتم و یک تشکر. انتقاد از اینکه چرا باید ظرفیتتون محدود باشه ؟ و تشکر از اینکه کیفیت خدماتتون عالیه و آدم خیالش راحته که کارش با کیفیت و به موقع آماده میشه

شبنم گوران, دانشگاه اصفهان

خواستم ازتون تشکر کنم با اینکه استاد راهنمام خیلی سخت گیر بود نمی دونم چطور شد که اینقدر راحت تونستم دفاع کنم امیدوارم بتونم روزی عضو کوچکی از محققین موسسه باشم.

فاطمه نوری, دانشگاه علامه

معرفی موسسات همکار

اینجام پژوهشکده روانشناسی تربیتی است و ما فقط پروژه هایی که مربوط به این رشته باشد را می پذیریم مانند اصلاح پایان نامه روانشناسی تربیتی. اما می توانیم به دانشجویان سایر رشته ها،  موسسات معتبر پژوهشی را معرفی کنیم.

دوستان عزیزی که در جستجوی یک موسسه معتبر جهت انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات هستند می توانند سفارش خود را در موسسه دانش مرز به ثبت برسانند.

همچنین دانشجویان رشته حقوق بین الملل برای سفارش پروژه خود می توانند به موسسه وزین و تخصصی دانش پیشه مراجعه کنند.