مرکز مطالعات روانشناسی تربیتیاستخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی

استخراج علمی ترین مقالات از پایان نامه و رساله روانشناسی تربیتی با قابلیت پذیرش و چاپ در نشریات معتبر

استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی به دانشجویان این رشته دانشگاهی کمک می کند تا از تحقیق علمی خود استفاده بهینه داشته باشند. یک پایان نامه با نتایجی که ارائه می دهد معتبر می شود. در حقیقت می توان گفت دانشجو می تواند از نتایج به دست آمده از پایان نامه روانشناسی تربیتی مقاله ای علمی را استخراج کند. قطعا نتایج پایان نامه همان مبحث اصلی است که  تحقیق و پروژه برای آن انجام شده است. دانشجویان روانشناسی تربیتی بعد از آنکه فارغ التحصیل شدند احتمالا نیاز دارند که بتوانند از دستاوردهای خود به نحو بهتری بهره مند شوند اگر در استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی دچار مشکل هستید، همین حالا می توانید با کارشناسان پژوهشگاه روانشناسی تربیتی تماس بگیرید

فرم سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی تربیتی

مقاله روانشناسی تربیتی چیست؟

مقاله علمی پژوهشی یکی از روش هایی است که دانشجویان  می توانند یافته های خود را در قالب مقاله ای منتشر نمایید. مقالات روانشناسی تربیتی ساختار معینی دارد که لازم است از سوی محقق در نظر گرفته شود. آنچه در بخش پژوهش پایان نامه به صورت مفصل آمده است، در مقاله باید خلاصه شده و فقط بخشهای مهم در روش اجرای پژوهش ذکر شود. دانشجویان روانشناسی تربیتی می توانند مطالب جمع آوری شده خود را در قالب یک یا چند مقاله ارائه دهند. که این مساله به دستاوردهای شما در پایان نامه تان بستگی دارد که چقدر قدرت مانور داشته باشد.
تمام اجزای مقاله باید نظام مند و منسجم باشند. از شروع متن تا پایان آن باید عناوین و بخش‌ها با یکدیگر مرتبط باشند. عنوان مقاله باید به محتوای مقاله به صورت کلی اشاره کند تا موضوع و هدف پژوهش مشخص گردد. عناوین فرعی، مجزا از عنوان اصلی و سایر بخش‌ها انتخاب می‌شوند اما در راستای یکپارچگی تحقیق با هم ارتباط دارند. پژوهش های روانشناسی تربیتی اصولا می بایست با موضوعات به روز جامعه  و مخاطبین  گردآوری شود. موضوعاتی که فراخور جامه و مخاطبین نباشد نیازی به آن احساس نمی شود. اما موضوعاتی که اولویت جامعه علمی را تشکیل می‌دهند بهترین گزینه برای استخراج مقاله و بررسی می باشد.

 چرا از پایان نامه مقاله استخراج می شود؟

دانشجویان در استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی هدفی را دنبال می کنند که می توان در ذیل به آن اشاره کرد:

یکی از مهم ترین دلایل استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی وجود یک رزومه  پژوهشی دانشگاهی می باشد.
معمولا پایان نامه های دانشجویی در گوشه کتابخانه بلا استفاده باقی می مانند و فقط به عنوان سرمایه علمی از آنها یاد می شود، در صورتی که می توان با استخراج مقاله از پایان نامه آنرا از حالت رکود درآورد و پویایی به آن بخشید و در این صورت به نفع دانشجو هم خواهد شد، چون ا استخراج مقاله استاندار و علمی می تواند از او یک چهره محقق علمی و پژوهشی بسازد.
پیش بینی می شود که دانشجویان فعال و پویا  بتواند مهم ترین نتایج کار پایان نامه خود را در قالب مقالات علمی پژوهشی منتشر کند و مقاله ای بین المللی در حد نشریاتی همچون ساینس دایرکت تنظیم نماید.
با این کار هم تحقیق و پژوهش خود را در قالب مقاله د ر دسترس مخاطبان و دانشجویان دیگر قرار می دهد و هم از مزایای معنوی و حق تالیف آن یا مزایای مادی مقاله در استحکام اعتبار شغلی خود استفاده می کند.
اما هر پایان نامه ای  نمی تواند چنین قابلیتی داشته باشد و به همین دلیل محقق باید بتواند در هنگام تعیین مسئله و انتخاب موضوع، زمینه ای را برای ورود به مقاله انتخاب کند که این پتانسیل استخراج مقاله در آن وجود داشته باشد.
در مقاله باید درباره هر نتیجه ای که از پایان نامه به دست می آید بحث انجام گیرد که این بحث می بایست با بخش مقدمه مقاله نیز در ارتباط باشد.
این ارتباط بدین معناست که نتیجه گیری از پژوهش ها و مرور مطالبی  که در مقدمه ذکر شده است، انجام گیرد.
توصیه می شود در قسمت بحث و نتیجه گیری پایان نامه، شما دانشجویان عزیز تمامی دانسته های  پایان نامه را بیان کرده و به نتیجه گیری کلی می پردازید.

هزینه استخراج مقاله از رساله روانشناسی تربیتی

 تعرفه استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی در زبان های فارسی، انگلیسی، فرانسوی، عربی، روسی  و دیگر زبانها با توجه به نوع کیفیت و انواع مقاله مد نظر، بازه زمانی که در دو حالت عادی و فشرده می باشد و همچنین تعداد مقالات مد نظر متفاوت می باشد که جدول هزینه های مربوط به هر زبان ارائه خواهد شد .
تعرفه و هزینه نگارش مقاله از پایان نامه در پژوهشکده روانشناسی تربیتی  با توجه به کیفیت مد نظر و بازه زمانی متفاوت می باشد . برای اطلاع از هزینه تدوین پایان نامه روانشناسی تربیتی یا هزینه استخراج مقاله از آن می توانید به صفحه مزبور مراجعه کنید.

حدود وظایف پژوهشکده روانشناسی تربیتی در قبال استخراج مقاله از رساله

پژوهشگر باید در تلاش برای معلوم کردن مجهول با استفاده از نظریات و دانش علمی موجود باشد. هر مسئله علمی با تعداد زیادی سوال رو‌به‌رو است پس کار پژوهشگر پیدا کردن مجهول‌ها و جواب سوال‌های ایجاد شده در موضوع است. این کار با تفکر پژوهشگر و بهره گیری علمی امکان پذیر است. در این راستا پژوهشگران پژوهشگاه نوآوری روانشناسی تربیتی با تجربه هایی که در استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی دارند، سعی می کنند تمامی علم خود را به کار گرفته تا بتوانند پرده از مجهولاتی که در پایان نامه دانشجو هست، بردارند و آنها را به معلومات در مقاله ای پربار مبدل سازند.

 انتخاب موضوع پژوهشی مهم ترین بخش از یک تحقیق است، زیرا انتخاب یک موضوع پایان نامه خوب و در عین حال جدید می تواند در پذیرش مقاله علمی استخراج شده از پایان نامه تاثیر به سزایی داشته باشد. اما انتخاب موضوع کار آسانی نبوده و نیاز به مطالعه مقالات چاپ شده سال های قبل در موضوعات مختلف روانشناسی دارد.
کارشناسان و محققان ماهر پژوهشکده روانشناسی تربیتی برای کمک به دانشجویان در استخرج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی، گروهی از موضوعات مهم و به روز که دانشجویان برخی از آنها را انتخاب کرده و انجام داده اند، را برای مطالعه به آنها ارائه می دهد تا دانشجویان بتوانند ایده های جدیدی برای پژوهش خود بیابند.

 نحوه پذیرش و چاپ مقاله روانشناسی تربیتی

در  فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی، دانشجو برای پذیرش و به چاپ رساندن یک مقاله، کار بسیار ساده تری نسبت به زمان نگارش آن از ابتدای پژوهش دارد. بدین معنا که در فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه نیاز نیست که تمامی بخش ها از جمله مقدمه، چکیده، ادبیات موضوع، روش تحقیق، فرضیات و غیره از ابتدا طراحی شده و در قالب مقاله گنجانده شود بلکه این محتواها در پایان نامه موجود هستند و تنها می بایست به شکل اقتباسی و گزیده جویی، این مفاهیم را به صورت منسجم در قالب یک مقاله با ساختاری مناسب لحاظ کرد. توصیه می شود در چالش  سادگی فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه قرار نگیرید، چرا که ممکن است در نهایت بعد از صرف زمان و هزینه بسیار زیاد، پژوهش استخراج شده کیفیت نامناسبی داشته و قابلیت چاپ در ژورنال های معتبر بین المللی را نداشته باشد؛ پس بهتر آن است که دانشجویان روانشناسی تربیتی مبحث استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی را جدی گرفته و به مقداری که می خواهند از مقاله خو رضایت عالی داشته باشند، به نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه مبادرت ورزند و برای مقاله علمی پژوهشی با کیفیت  همت بگمارند.
دانشجویان عزیز رشته روانشناسی تربیتی می بایست بعد از پذیرش و قبل از چاپ، مقاله را ویرایش فنی کنند. این کار در بسیاری از مجلات توسط ویراستار فنی انجام می‌شود. سپس نمونه نسخه چاپی برای بررسی و تایید نهایی در اختیار آنها قرار می‌گیرد. با دقت همه موارد را بررسی کنید تا اشکالی برای انتشار مقاله وجود نداشته باشد و مقاله شما در مجلات و ژورنالهای بین المللی به چاپ برسد.

درباره پژوهشکده روانشناسی تربیتی

  پژوهشکده روانشناسی تربیتی در  استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی، مقاله‌هایی را در فرآیند داوری قرار می‏دهد که ارزش علمی ـ پژوهشی داشته باشند، و نیز در جهت اهداف و در قالب موضوع‌های تعیین‏ شده برای چاپ در نشریه باشد.
کارشناسان این پژوهشگاه با تمام توان، حاصل مطالعه، تجربه و پژوهش‌های دست اول را به دانشجو تحویل می دهند، محققان این پژوهشگاه با پیگیری مداوم بررسی می کنند مقاله‌ها در نشریه های مطلوب و معتبربه چاپ برسد یا برای انتشار آن در مجلات معتبر و ژورنالهای خارجی اقدام همزمان انجام دهند. پژوهشگاه نوآوری روانشناسی تربیتی طبق  ضوابط  آیین نامه های  اجرایی قانون  و با در نظر گرفتن موضوع تقلب و سرقت ادبی در آثار علمی به استخراج مقاله از پایان نامه روانشناسی تربیتی می پردازد.